Адвокати Супрун будуть скаржитися на суд

Адвокати готують скаргу на суддю Окружного адмінсуду Києва Сергія Каракашьяна, який спочатку відсторонив Уляну Супрун від виконання обов’язків глави МОЗ, а потім повернув їй повноваження.

Про це оголосив адвокат Анатолій Гасюк на брифінгу.

«Зранку, біля 10-ї, нам зателефонувала секретар суду і повідомила, що суддя вийде з нарадчої кімнати о 12:00 і проголосить своє рішення. Суддя, нікого не повідомивши, вийшов із нарадчої кімнати не оголосити рішення, а встановити якісь нові докази або факти. Він не мав права цього робити. Законодавство передбачає, що суддя може виходити з кімнати лише для відпочинку чи з’ясування фактів, які вже оголошувались у справі.

Далі суддя відмовив нам у клопотанні, але скасував ухвалу суду. Така поведінка суду заслуговує на окреме дослідження Вищої ради правосуддя. Ми сьогодні подамо скаргу на дії судді», — сказав Гасюк.

5 лютого Окружний адмінсуд Києва заборонив Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я України. Рішення ухвалили за підсумками розгляду позову нардепа від Радикальної партії Ігоря Мосійчука.

13 лютого Кабінет міністрів дозволив Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я, крім виняткових повноважень міністра як члена Кабміну.

14 лютого Окружний адмінсуд відмінив свою ухвалу і повернув Супрун повноваження.

Читайте другие новости на нашем сайте x-rss.com