Ахеджакова розповіла про цькування в Росії

Відома російська актриса Лія Ахеджакова розповіла про ставлення до себе з боку співвітчизників після заяв про Крим.

«Я дуже люблю Крим там моє дитинство, там маму і тата лікували від туберкульозу, там мої піонерські табори, туди ми їздили всім ТЮЗом, там будинок відпочинку СОТ театральний будинок. Я Крим весь об’їздила, він частина мого життя. Але це абсолютно не виправдовує злодійство. Я вважаю: Крим належить Україні. Як це можна віджати житлоплощу у сусіда? Особливо коли в будинку у нього проблеми…», пояснила свою позицію Лія Ахеджакова виданню akcenty.

Актриса з посмішкою розповіла про те, що деякі росіяни всерйоз називають її терористкою.

«Тепер я «терористка» по відношенню до Криму. Правда, я «терорист» в компанії найбільш шанованих представників нашої культури. Ми «вороги народу» і, головне, «терористи». Але така компанія дивовижна честь для мене», резюмувала Ахеджакова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Краще Путіна в Магадан»: у Росії з тріском провалилася петиція проти Ахеджакової

Вона нагадала, що у своєрідному списку «ворогів народу» опинилися Борис Акунін, Олександр Сокуров, Андрій Макаревич, Володимир Войнович, Ксенія Собчак, Людмила Улицька, Віктор Шендерович і Михайло Єфремов.

Народна артистка Росії Лія Ахеджакова активно підтримує українців і критикує дії російської влади. Робить це інтелігентно, але не соромиться у висловлюваннях. Актриса неодноразово зізнавалася, що втрачати їй нічого, але при цьому хочеться бути чесною насамперед по відношенню до себе.

Читайте другие новости на нашем сайте x-rss.com