Alyona Alyona та Alina Pash випустили кліп на пісню «Падло»

Реперка Alyona Alyona та співачка Аліна Паш представили кліп на спільну пісню «Падло». Трек увійшов до дебютного альбому Alyona Alyona — «Пушка». Закадровий текст читає співачка Ніна Матвієнко.

«У 2049 році в патріархальному Чорнобидлограді раптом починають пропадати чоловіки. У той самий час в граді засновують таємний рух Бестії-берегині. В їхніх темних підвалах важко працюють викрадені чоловіки. Вони повинні допомогти бестіям отримати магічний дар «птиці долі». Та, хто отримає цей дар — стане Обраною. І тільки їй буде призначено отримати безмежну жіночу волю, щоби зробити світ кращим», — ідеться в закадровому тексті.

«У кожного з нас — свій шлях, яким ми йдемо, — каже Alyona Alyona. — На цьому шляху є перешкоди, бар’єри, підйоми й падіння, які допомагають нам отримати найцінніше — досвід. Цей досвід із року в рік, із покоління в покоління передавали нам наші предки. Саме завдяки унікальності цього досвіду ми сьогодні — ті, хто ми є».

Відео зняв французький режисер Натан Дейзі, співавтор торішнього кліпу Аліни Паш — Oinagori.

«Це один із тих образів, які я бачу, коли уявляю наше майбутнє, — говорить Дейзі. — Щось на зразок страшної казки, в якій є те, що ми обов’язково повинні зрозуміти для себе».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українська реперка потрапила до глянцю Vogue

Справжнє ім’я Alyona Alyona — Альона Савраненко. Її дебютний альбом «Пушка» вийшов 8 квітня. Складається з 13-ти треків. Одночасно з релізом альбому реперка випустила кліп на титульну пісню «Пушка».

Читайте другие новости на нашем сайте x-rss.com