Американський офіцер розробив картографічний додаток після відвідин України

Лейтенант Національної гвардії сухопутних сил штату Нью-Йорк Джеймс Пістелл розробив легкий у використанні безкоштовний комп’ютерний додаток, який дозволяє швидко зобразити план операції на місцевості.

Ідея розробки такого додатку прийшла до нього під час служби в Україні в 2018 році у складі Спільної військової навчальної групи Україна, йдеться а сайті Національної гвардії США.

Його підрозділ використовував Інтернет сайт для графічного зображення операцій. Однак сервіс працював не дуже ефективно.

«Він був справді застарілим і навіть якщо сайт працював, символи на ньому ні, — говорить він в коментарі для сайту. Я подумав, що можу розробити значно кращу версію. Мене спонукав до створення цього мій міжнародних досвід і я хотів допомогти провідникам в плануванні операцій».

Додаток поєднує Google Maps з інструментом, який дозволяє використовувати військову систему MGRS а також обирати вид графіки.

Пістелл, який здобув освіту історика в університеті штату Нью-Йорк є веб-дизайнером самоучкою і захоплюється технологіями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Восени в Україні випробують грізну ракетну зброю

Додаток, розроблений Пістеллем вже привернув увагу у США, йдеться в повідомленні.

«Я отримав електронний лист від рятувальних служб Каліфорнії, які попросили мене додати більше символів, а також електронного листа від когось з (офіцерських курсів), в якому йшлося, що їх клас використовує додаток», — говорить Пістелл.

Україна продала Саудівської Аравії протитанкові ракетні комплекси «Скіф» та «Корсар». Вартість поставки складає $24,2 млн — 670 — млн грн.

Читайте другие новости на нашем сайте x-rss.com