Балерина Катерина Кухар прокоментувала вчинок Полуніна

Прима-балерина Національної опери України Катерина Кухар прокоментуваласкандал навколо відомого танцівника українського походження Сергія Полуніна,

«Ми знайомі дуже близько і ми повинні були у жовтні танцювати «Лісову пісню», це була пропозиція Сергія танцювати на цій сцені. І, звичайно, мені дуже шкода, що все так сталося. Але він — доросла людина, і я вважаю, що ми всі несемо відповідальність за те, що ми робимо, і, насамперед, перед Богом. У балетному світі, звичайно, Сергій — неординарна особистість, неординарний танцівник», — сказала Кухар ведучій «Світського життя».

Для цієї запланованої у жовтні вистави навіть афіші були роздруковані, але її довелося скасувати.

«Виставу скасували, тому що за місяць до неї він поїхав до Криму. І в газетах з’явилась інформація і фотографії того, як Путін вітав Сергія в Криму», — зауважила балерина.

За словами Катерини, після поїздки Полуніна до Криму і після скасованої вистави, вона з ним більше не спілкувалась.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сергій Полунін набив на грудях портрет Путіна

Нагадаємо, скандал навколо Сергія Полуніна розгорівся у його день народження.

20 листопада на сторінці мікроблогу артиста з’явився знімок президента РФ із закликом «спрямувати йому усі добрі побажання». Це викликало чимало запитань. Потім Полунін розвіяв усі сумніви, виклавши у соцмережі фотографію тату з Путіним, яке він вже давно зробив собі на грудях.

Хоча не так давно український танцюрист приїжджав до України, був у Національній опері, і разом з Кухар відвідав офіційні заходи у Міністерстві культури України.

Читайте другие новости на нашем сайте x-rss.com