Боєць встановив рекорд, пробігши напівмарафон в бронежилеті

Капітан поліції і боєць батальйону спецпризначення «Львів» Зореслав Каїнський встановив рекорд України, пробігши напівмарафон у бронежилеті.

Поліцейський пробіг 21 кілометр в бронежилеті вагою 8,5 кг, під час забігу «Run the world. Львівський напівмарафон», який пройшов 14 квітня. Цю відстань він подолав менш ніж за дві години. Про це у Facebook повідомила журналістка Маріанна Попович.

«Рекорд зафіксовано представником Національного реєстру рекордів України та внесено до Книги рекордів України. Аби пробігти 21 км в бронежилеті, Зореслав тренувався три місяці. Боєць має за плечима досвід здолання двох напівмарафонів та одного повного марафону. Рекорд Зореслав присвятив світлій пам’яті своєї мами», написала вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 9-річний українець встановить світовий рекорд

Також напівмарафон з військовим бігла його дружина Наталя. А підтримували їх побратими з батальйону.

У марафоні взяли участь близько 2 тисячі людей. По маршруту забігу перекривали всі центральні вулиці міста і обмежили курсування більшості маршрутів громадського транспорту. Крім цього був забіг для дітей, забіг на 10 км та благодійний забіг на 3 км.

Оксана Новікова з Новомиргорода на Кропивниччині пробігла Дублінський марафон — 42,2 км. Останні 500 м подолала з прапором України .

Читайте другие новости на нашем сайте x-rss.com