Було ваше — стало наше: окупанти легалізували віджим бізнесу у кримчан

Так званий уряд росіянина Дмитра Овсянникова у захопленому Севастополі підготував законопроект, який дозволяє вилучати землі.

Росіяни вирішили вилучати землі тільки в приватних підприємців, повідомляють підконтрольні Росії Кримські ЗМІ «Примечания».

Також в законі прописали можливість не перебудовувати об’єкт, який знаходиться на ділянці.

Так званий бізнес-омбудсмен в Криму, Тимофей Смірнов назвав цей законопроект «віджимом з компенсацією».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Зате без бандер» — російська влада витонченно знущається з севастопольців

«Ділянку вилучають, припинення права на неї тягне за собою припинення умов договору оренди, навіть якщо він дійсний ще років 25 і все. Твій ринок або торговельний центр «облаштують» — заграбастають, принесуть урни — і поставлять на баланс якого-небудь міського унітарного підприємства. Тепер твоє майно належить місту. У майбутньому, швидше за все, приватизують і продадуть, бо, як сказав губернатор Севастополя Дмитро Овсянников, «»чиновників не повинно бути в бізнесі», — розповів він.

Він додав, що цей законопроект має жорстку корупційну складову.

«Фактично це рейдерське захоплення. Тобі виплатять якусь компенсацію — якщо з документами все в порядку. Оцінює вартість нерухомості незалежний оцінювач, але втрату налагодженого, працюючого бізнесу він не компенсує. Іншими словами плати або йди», — підсумував він.

Окупанти виставили на продаж маєток початку 20 сторіччя «Мурад Авур», який розташований у селищі «Місхор».

Ціна нерухомості складає 1,1 млрд руб(4,5 млн грн), повідомляють кримські ЗМІ «Примечания».

Оголошення опублікували на російських сайтах з продажу нерухомості, в них історичний маєток позначений як «будинок 1000 кв. м з ділянкою 1 га та 3-поверховий котедж».

Читайте другие новости на нашем сайте x-rss.com