Чоловік облив дружину бензином і підпалив

У Кіровоградській області 40-річний чоловік облив бензином і підпалив свою 22-річну дружину.

На жінці був легкий синтетичний одяг і вона спалахнула миттєво, повідомляє ТСН.

«Вона стояла тут в тоненьких блузочках і в своєму махровому халаті. Все. Оце халат найшвидше згорів на ній. Ось навіть місце видно від бензина», — повідомив брат жінки Дмитро Киценко.

Рідні потерпілої кажуть, що того вечора чоловік прийшов додому напідпитку. Через це вони з дружиною посварилися і жінка пішла вкладати дитину спати. Чоловік вийшов на вулицю і згодом погукав її.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Києві поліція затримала вбивцю 16-річної дівчини

«Вийди у двір, допоможи виманив її. Він впустив першу, щоб вона зайшла, він другий, закрив двері, і оце облив її бензином, і в ротика їй налив бензину», — розповіла сестра Інна Тильна.

Жінка у палаючому одязі забігла у двір свого дядька. Той облив її водою.

Зараз постраждала у реанімації. Лікарі кажуть, що її стан украй тяжкий. У чоловіка опіки рук. Він також у лікарні під конвоєм поліції.

«У неї тяжкий стан обумовлений площею опікових ран 70% поверхні тіла вражено опіками. Більше половини ран глибокі. Прогноз дуже серйозний. У нього загальна площа опіків 14%, чотири глибоких, більше вражені кисті. Він одужає без проблем», — розповіла керівник опікового відділення Віктор Ярошенко.

В анексованому Криму, неподалік Ялти, п’яний молодик облив свою дівчину бензином і підпалив. Все сталося в розпал сварки, повідомляє місцеве видання.

Читайте другие новости на нашем сайте x-rss.com