Чоловік викашляв значну частину легенів

36-річний американець викашляв чималу частину правої легені. Це була цільна «гілка» бронхіального дерева. Вона мала правильну форму й виглядала практично непошкодженою.

Сталося все в лікарні. Чоловіка госпіталізували в Медичний центр при Каліфорнійському університеті в Сан-Франциско із симптомами загострення хронічної серцевої недостатності. Вказано в доповіді хірургів медичного центру, опублікованій у the New England Journal of Medicine.

Протягом тижня чоловік кашляв кров’ю й слизом. Через дихальну недостатність був підключений до системи кисневого забезпечення. Один із нападів кашлю й закінчився тим, що чоловік спонтанно вихаркав частину бронхів.

Після цього в трахею пацієнта лікарі встановили спеціальну трубку, щоб захистити дихальні шляхи й вентилювати легені. За допомогою ендоскопу дихальні шляхи обстежили. У результаті виявили невелику кількість крові. Через 2 дні трубку з трахеї витягли. Більше кровохаркання в пацієнта не виникало. Стан був стабільним, однак уже через тиждень чоловік помер від ускладнень серцевої недостатності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Під час операції серце зупинили на 80 хвилин

Раніше розповіли про неймовірний випадок порятунку 8-річного хлопчика. Щоб зберегти життя малого, 30 лікарів почергово робили йому масаж серця. Опинився на межі життя та смерті хлопчик через гостру серцеву недостатність. На фоні запалення серцевого м’язу в нього виникли судоми. Серце майже припинило перекачувати кров.

Читайте другие новости на нашем сайте x-rss.com