До і після: показали вражаюче перетворення старих меблів

Перетворення старих меблів дає їм ще один шанс на життя. Щоб їх оновити не треба бути декоратором. Достатньо знати деякі секрети.

Які саме пише idei-dekoru.

Залишені у спадок або куплені за копійки старі стільці, столи, комод, старий диван або крісло ніколи не вписуються в інтер’єр сучасної квартири, тому часто стають тягарем і відправляються на дачу. У той же час відносно нескладна переробка старих меблів, на яку від сили потрібно пару вихідних, дозволить повернути раритетам колишній блиск і красу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Будинок без вікон вражає своїм виглядом та зручністю

Найпростіший варіант переробки меблів — переклеювання поверхні старих шаф, сервантів, меблевих стінок, кухонних меблів радянського виробництва ламінованими плівками.

Кардинальній переробці підлягають лише меблі, виготовлені з цілісного масиву деревини, або збірні конструкції, облицьовані натуральним пиленим шпоном. Будь-які варіанти меблів з ДСП реставрації не підлягають, максимум, що можна це обклеїти плівкою.

Найпростіше видалити старий лак трьома способами:

Хімічним змиванням, найчастіше це суміш ацетону, спирту та з розчинником 647;

Зчистити наждачною шкіркою;

Розігріти феном і акуратно зіскоблити гострим ножем, після чого вручну відшліфувати наждачним папером.

Іноді для пожвавлення простору кімнати та інтер’єру потрібні кілька кольорів, у цьому випадку гарним рішенням буде розпис, нанесення на стільницю або лицьову частину тематичних малюнків. Це не тільки не зіпсує предмет, а й зробить його оригінальним.

Південноафриканський архітектор Джо Браслер перетворив непримітне занедбане бунгало 1970-х років на затишне сімейне житло. Знаходиться воно на узбережжі Індійського океану межах портового містечка Умкомаас, що на східному узбережжі Південної Африки.

Будинок має L-подібну форму. Інтер’єр його є мінімалістським, виконаний в нейтральних кольорах.

Читайте другие новости на нашем сайте x-rss.com