Екс-дружина Сергія Льовочкіна вийшла заміж у США

Позафракційний народний депутат України Сергій Льовочкін знову став холостяком. Його колишня цивільна дружина Зінаїда Ліхачова вийшла заміж. Нещодавно відома художниця змінила статус сімейного стану у Facebook.

Церемонія одруження відбулася 9 січня в США. Повідомляє JetSetter.

Новим обранцем Ліхачової став американський рок-музикант Майкл Пенквітц. Жінка брала у нього уроки гри на гітарі.

Сергія Льовочкіна в супроводі цивільної дружини бачили ще у листопаді 2017-го. За півроку Ліхачова переїхала в Штати.

Пізніше вона писала у соцмережі, що займається реабілітацією американських ветеранів у госпіталі за допомогою мистецьких семінарів.

У червні минулоріч Зінаїда представила власну виставку у нью-йоркській галереї WhiteBox. Проект мав назву «4.5.0». Це код, яким користуються українські військові в АТО, щоб передати, що все добре і спокійно. Таку ж назву використав Майкл для свого нового рок-гурту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ахметов і Льовочкін засвітилися у справі Манафорта

У Льовочкіна та Ліхачової є 2 спільних дітей — донька Олена та син Володимир. Також у Зінаїди є старша донька Анастасія від шлюбу з бізнесменом Андрієм Губським.

Дружина Сергія Льовочкіна художниця Зінаїда Ліхачова зізналась у своїй аполітичності у передачі «Світське життя» на телеканалі 1+1.

Зінаїда від самого початку була активісткою Євромайдану, дизайнер підтримувала студентський рух і на це у неї були причини.

Читайте другие новости на нашем сайте x-rss.com