Жінку врятували з-під сміття

Одесит 77-річний Віктор Корж закидав сміттям дружину Ольгу, 76 років. Вона майже не ходила після операції на нозі. Чоловік зносив непотріб із вулиці додому і складав на ліжко, де жінка лежала.

Її крики про допомогу почули сусіди. 2 листопада викликали рятувальників.

 Вхід у квартиру був повністю заблокований. Довелося вибивати двері, говорить речник обласної служби із надзвичайних ситуацій Ольга Сафронова, 34 роки. Квартира була повністю захаращена сміттям. Серед нього і знайшли жінку. Була у напівпритомному стані. Рятувальники винесли її з квартири та відправили у лікарню.

Чоловік зносить сміття до хати останні 20 років, кажуть сусіди. Кілька разів його родичі і комунальники намагалися прибрати у помешканні.

 У нього є донька і внук, які живуть у Києві. Неодноразово хотіли із ними викинути мотлох, каже працівниця комунального підприємства «Чорноморський» 45-річна Валентина, прізвища не називає. Три роки тому найняли транспорт і з його внуком все прибрали. Але чоловік зібрав нове сміття. Внук ще кілька разів приїжджав, але не зміг переконати діда нічого не приносити. Віктор агресивно реагує, коли ці речі викидаються. Загалом він нормальний чоловік. Був військовим, зараз працює двірником. Його дружина колишній фармацевт. У неї ушкоджена шийка стегна. Ми думали, вона досі в лікарні. Бідна жінка. Навіть до туалету сходити не могла. Зараз ми знову поприбирали у квартирі. Але сумніваюся, що це надовго.

Через сміття у будинку весь час смердить. Через Віктора кілька разів ставалися пожежі, скаржаться мешканці.

Читайте другие новости на нашем сайте x-rss.com