Команда Бойко діє ірраціонально

Юрій Бойко та Сергій Льовочкін, які мігрували в Опозиційну платформу «За життя», вирішили піти по шляху війни на знищення партії «Опозиційний блок», вважає політолог Андрій Золотарьов.

Він вважає, що їх дії виражаються в бомбардуванні судових інстанцій позовами до колишніх однопартійців з метою блокувати діяльність «ОпоБлока».

«Ряд позовів до судів ми вже бачили. Наступна мета шляхом судового розгляду заблокувати висування Олександра Вілкула кандидатом в президенти в період, поки триває термін подачі документів у ЦВК. У підсумку якось по-хуторянськи виходить: «побивши горшки», йдучи наостанок обов’язково «плюнути в борщ сусідові», — зазначає політолог.

Золотарьов впевнений, що ні про яке опонування владі не йдеться, т до «ЗаЖОП» з владою не воююет, він з владою домовляється судячи з того, як в судах запалюється «зелене світло» їх судовими позовами. «Підхід правда абсолютно ірраціональний, люди які запевняють всіх, що у Вілкула нульовий рейтинг роблять все, щоб не допустити його до виборів. У гонитві за тим, щоб монополізувати опозиційний бренд, вони на ходу втрачають штани і виставляють напоказ свій сором».

Читайте другие новости на нашем сайте x-rss.com