«Ліверпуль» і «Тоттенгем» ближче до півфіналу

9 квітня в Лондоні й Ліверпулі гралися перші чвертьфінальні матчі Ліги чемпіонів. «Тоттенгем» приймав «Манчестер Сіті», а «Ліверпуль» «Порту».

У Лондоні активніше почали гості, в складі яких через травму не грав українець Олександр Зінченко. Вже на 10 хвилині «Манчестер Сіті» здобув право на пенальті, після гри рукою захисника господарів. Однак Уго Льоріс парирував удар Серхіо Агуеро.

У другій половині гри травмувався провідний форвард господарів Харрі Кейн. За його відсутності ініціативу взяв на себе Сон Хин Мін. Його індивідуальний прохід завершився голом 1:0 на користь господарів.

В іншому матчі перевага «Ліверпуля» була відчутнішою. Вже на 5 хвилині після проходу Мане й передачі на Фірміно м’яч дістався до Кейта. З його ударом після рикошету Касільяс упоратися не зміг 1:0 на користь «Ліверпуля».

На 26 хвилині господарі подвоїли перевагу. Хендерсон віддав чудовий розрізний пас на Александера-Арнольда, той віддав на Фірміно й бразилець закотив м’яч у порожні ворота 2:0.

У другому таймі голів забито вже не було 2:0 на користь «Ліверпуля».

Матчі-відповіді розпочнуться сьогодні о 22-00.