Луценко не знає, хто з прокурорів прикривав корупційні схеми в оборонці

Генпрокурор України Юрій Луценко не знає, хто з прокурорів брав хабарі за покривання схеми розкрадання в українській оборонній сфері.

«Мені закон забороняє дізнаватися про те, що робиться в НАБУ. Там, де пишуть «ГПУ 20″, я можу здогадатися, що хтось із прокурорів отримав, але хто саме — прізвища, на жаль, немає. Ми допитували, звичайно, і Рогозу, і Жукова, і інших фігурантів, вони уникають відповіді на це питання, мають таке конституційне право», — заявив він ефірі «Право на владу».

Луценко зазначив, що потрібно знайти цих людей.

«У випадку з НАБУ є прізвища людей, які підписали ці документи. У випадках з ДФС та ГПУ — складніше, прізвищ немає. Для цього створено ДБР. Ця справа зареєстрована одразу після сюжету Бігуса», — додав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Корумповані всі — від ГПУ до СБУ: хто прикривав друзів Порошенка

Окрім цього генпрокурор заявив, що для уникнення подібних ситуацій у майбутньому, потрібно припинити видавати подібні довідки.

«Всім — ДФС, СБУ, ГПУ, НАБУ, будь-кому, це не їхня справа. Просто спосіб корупції правоохоронців», — резюмував він.

Нагадаємо, 11 березня журналісти-розслідувачі «Наших грошей» опублікували останню частину скандального розслідування про корупцію в оборонній галузі, в якій повідомили, що майже всі правоохоронні органи за хабарі закривали справи стосовно цієї корупційної схеми.

Читайте другие новости на нашем сайте x-rss.com