Люди блокували трасу кілька годин

Майже 20 людей кілька годин перекривали виїзд із райцентру Бровари Київської області. Безперервно ходили пішохідним переходом. Утворилися великі затори.

Люди вийшли, аби привернути увагу до своєї проблеми. Вони вклали кошти у будівництво чотирьохповерхівки у Броварах на вул. Княжицька, 45. За це мали отримати квартири. Нещодавно дізналися, що земельна ділянка із будинком арештована і виставлена на торги, які має провести державне підприємство СЕТАМ.

Дім арештували за борги забудовника Михайла Серпокрилова, говорять люди. Переконують, що працює поліцейським.

 Судовий виконавець, коли проводив опис майна, яке піде з молотка, не вказав, що на землі стоїть житловий будинок, говорить голова житлово-будівельного кооперативу «Княжицький» Ігор Тарасюк. Ми, мешканці, не можемо його дії оскаржити. Це мають право робити тільки стягувач і боржник учасники суду.

Батько забудовника Ігор Серпокрилов звинувачує в конфлікті місцеву владу.

 Мер скасував декларацію про готовність будинку до експлуатації, говорить. Він постійно нам каже, що зруйнує будинки. Вимагає від нас соціальні внески. Але те, що ділянка арештована неправда. Та й серед самих мешканців є такі, що за квартиру ще не сплатили.

Люди мітингували до полудня. Чекали на приїзд мера Ігоря Сапожка. Однак його не було.

Читайте другие новости на нашем сайте x-rss.com