Має безліч «дірок»: Microsoft просbть не використовувати Internet Explorer

У Microsoft всіляко намагалися популяризувати Internet Explorer серед користувачів ще з 90-х. Його нав’язували з усіма версіями Windows, крім «Десятки».

Та браузер бувдуже непопулярним. В результаті компанія все ж визнала «смерть» браузера і рекомендує відмовитися від Internet Explorer. Натомість, перейти на альтернативні версії, запевняє эксперт по кибербезопасности Microsoft Крис Джексон.

З’ясувалося, що компанія з 2015 року припинила підтримку Internet Explorer і не випускає оновлення безпеки. Джексона каже, що користувачам Windows небезпечно використовувати браузер через величезної кількості «дірок», які вже ніхто виправляти не буде.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Показали гру, яка заробляє $1,5 млн на добу

Internet Explorer не підтримує новітні веб-стандарти. Однак безліч сайтів, на кшталт інтернет-банкінгу, адаптовані виключно під «Експлорер», в Google Chrome, Firefox або Microsoft Edge працюють некоректно.

Microsoft обіцяє незабаром випустити нову версію Microsoft Edge. Він переїде на платформу Chromium, що зробить його сумісним з багатьма веб-сайтами. Також він дозволить використовувати зручні розширення, як, до прикладу в Chrome.

Покращений браузер від Microsoft буде працювати з Windows 10, Windows 8.1, застарілої Windows 7, а також на Mac і Linux. За словами Джексона, це дозволить Microsoft Edge бути в тренді змін веб-стандартів, а не підлаштовуватися під них постфактум.

Microsoft додав для Skype функцію автоматичного розмиття фону під час відеодзвінків.

Читайте другие новости на нашем сайте x-rss.com