Міноборони опублікувало вражаючі відео до Дня ЗСУ

До Дня Збройних сил України на сайті Міноборони опублікували відеоролики Військового телебачення, де показали силу і міць різних родів військ.

Цього року українські військовослужбовці відзначають 27-річчя створення ЗСУ.

Сухопутні війська головний та найпотужніший вид ЗС України. Саме піхота відіграє вирішальну роль у виконанні Збройними Силами України бойових завдань. Це успішно демонструють військові частини та підрозділи Сухопутних військ під час участі в бойових діях на території Донецької та Луганської областей.

Військово-Морські Сили призначені для відсічі збройної агресії проти України з морського напрямку, участі в ліквідації збройного конфлікту у взаємодії з іншими видами Збройних Сил України та сприяння сухопутним угрупованням військ під час ведення ними воєнних дій у приморських районах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гради, танки і Точка-У: як пройшов парад у Львові до Дня Захисника

Повітряні Сили вид Збройних Сил України, який завжди несе постійне бойове чергування з протиповітряної оборони і виконує бойові завдання з охорони повітряного кордону нашої держави. Військові пілоти разом з іншими військовослужбовцями цього виду беруть участь в бойових діях на Сході України. Українська військова авіація є візиткою нашої держави на міжнародному рівні.

Десантно-штурмові війська швидко реагують на різноманітні виклики та загрози, виконують завдання за призначенням в умовах, що потребують високої маневреності та автономності дій. #ЗавждиПерші гасло сильних та мужніх військовослужбовців Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Показали вражаючі фото, як військова техніка долає замерзлу ріку

Сили спеціальних операцій 一найсучасніша складова Збройних Сил України. Не існує перешкод, які б не змогли подолати спецпризначенці ССО і немає противника, перед яким би відступив чи побоявся український воїн Сил Спеціальних операцій.

День Збройних сил України відзначають щорічно 6-го грудня. Свято з’явилося 1993 року постановою Верховної Ради. У цей день 1991-го ухвалили закон «Про Збройні Сили України». На честь цього свята проводять низку заходів, які показують військовим їх важливість для країни. За традицією, військовослужбовців вітає Президент. Також у День Збройних сил України люди несуть квіти до могили Невідомого солдата.

Читайте другие новости на нашем сайте x-rss.com