Надія Савченко збирає 2,5 мільйона гривень

 Влада намагається вкласти у вуха і нам, і світовій спільноті, що є тільки два реальні кандидати на виборах президента 2019 року: він і вона. Якщо переможе Порошенко, сестра сидітиме чотири або дев’ять років. А якщо до влади прийде Тимошенко, то Надія може померти у СІЗО, каже 35-річна Віра Савченко в інтерв’ю сайту «Главком».

Її сестра, народний депутат 37-річна Надія Савченко перебуває під арештом у слідчому ізоляторі Служби безпеки.

 У нас залишається два місяці, щоб зібрати гроші для реєстрації кандидатом у президенти. Аби балотуватися, необхідно 2,5 мільйона гривень, це близько 100 тисяч доларів, говорить Віра. Доки у людини немає вироку, вона може подавати свою кандидатуру.

Якщо говорити про душевний стан, то в Надії апатія. Також її турбує біль у коліні. Сьогодні передала їй наколінник. Наполягатиму на операції. Розрив хрестоподібної зв’язки давня травма, з часів стрибків із парашутом. Під коліном накопичується рідина, її треба викачувати. Даються взнаки наслідки голодування: вимився кальцій. І полікувати зуби на волі Надія не встигла було постійно багато роботи.

Сестра ознайомлюється зі справою це 27 томів. Їй небагато лишилося. Це відбувається у кабінеті слідчого. Він не завжди є на робочому місці. До справи включені відео- та аудіозаписи. Прослуховувати їх можна теж тільки у слідчого.

Надію Савченко затримали 22 березня. Підозрюють у підготовці замаху на життя президента, членів уряду, народних депутатів і повалення конституційного ладу. Нібито була у змові з ватажками бойовиків ДНР.

Читайте другие новости на нашем сайте x-rss.com