Опитування показало скільки українців за європейську інтеграцію

Більше половини опитаних українців (53,9%) вважають, що майбутній президент повинен продовжувати європейську інтеграцію України.

36,1% респондентів відповіли, що процес євроінтеграції важливий, однак не принциповий для їхнього рішення на виборах, — про це свідчать результати опитування GfK Ukraine.

17,8% заявило, що обиратимуть кандидата, зважаючи на європейську орієнтацію його програми.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пора розходитись. Французи втомились від «жовтих жилетів» (опитування)

Усього 9% опитаних зазначило, що голосуватимуть за людину, яка припинить євроінтеграцію, а 21,4% сказали, що їм байдуже.Найбільше припинення європейського курсу країни підтримують мешканці південних областей (16,2%), а на сході найбільше тих, кому байдуже (32,2%).Водночас 64,1% українців відповіли, що не відчувають позитивного ефекту від зближення з ЄС, 18,4% відчувають, а 17,5% було складно відповісти.

Серед позитивних зрушень євроінтеграції 31,2% респондентів назвали самостійні громади, які можуть вирішувати проблеми населених пунктів і не чекають, коли це зробить держава.

28,6% вважають зрушенням покращення транспортної інфраструктури, для 27,6% важливо, що місцева влада прислуховується до громади, 27% що місцеві підприємці почали експортувати свої продукти до країн Європейського Союзу, 20% зауважують покращення екології, 19,2% покращення соціального обслуговування.

Комік Володимир Зеленський опинився на першій позиції рейтингу кандидатів у президенти від трьох соціологічних структур.

Читайте другие новости на нашем сайте x-rss.com