Опублікували новий фільм про бої за Донецький аеропорт

У мережі з’явився перший епізод з циклу відеохроніки, присвячених обороні Донецького аеропорту під час активної фази війни Росії проти України в 2014-2015 роках.

Сюжет зняв на мобільний телефон командира взводу 93-й бригади ЗСУ «Холодний яр» херсонець Олексій Болдирєв з позивним «Малюк». Оформила і опублікувала його студія Babylon’13.

Раніше цей боєць АТО неодноразово викладав окремі записи власної хроніки, в тому числі і відео, на якому група «кіборгів» разом з ним піднімає український прапор над новим терміналом аеропорту.

В останні дні оборони ДАП проросійські терористи під час «перемир’я» для евакуації своїх поранених і убитих таємно замінували несучі конструкції нового терміналу і підірвали їх. Після разових великих втрат в цьому епізоді залишатися в повністю зруйнованому аеропорту не було сенсу: військові пішли з руїн і закріпилися в Пісках і біля цього фронтового селища, взявши територію під вогневої контроль артилерії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хроніки кіборга — опублікували раніше невідоме відео боїв за ДАП

Через рік після фінальних кадрів в цьому сюжеті Болдирєв разом з другом Іраклієм «Іка» Кутелія загинули під час «перемир’я» в селищі Дослідне неподалік від ДАП. БМП-2 9 грудня 2015 року підірвалася на фугасі.

28-річний Назар Сарабун на псевдо «Вій» за останні чотири роки встиг пройти через революцію Гідності, взяти участь у створенні «Правого сектора» та повоювати на Донбасі медиком. Про Майдан та перші бої під Донецьком він розповів Gazeta.ua

Читайте другие новости на нашем сайте x-rss.com