Порошенко зрадів антиросійським санкціям від США

Президент України Петро Порошенко привітав розширення санкцій проти Росії та назвав це рішення Вашингтона «чітким сигналом».

«Чіткий сигнал — всі, хто причетний до злочинної окупації українського півострова та гібридної агресії на Донбасі, не уникнуть відповідальності. Думаю, що і наші інші партнери мали б наслідувати цей приклад», — написав він у Facebook.

«Спільним трансатлантичним фронтом змусимо Кремль змінити свою поведінку, забрати своїх найманців з України, повернути вкрадені території та поважати міжнародне право!», — додав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: США нанесли Росії точковий санкційний удар

Порошенко також наголосив, що «вже протягом понад 4 років вдається не лише зберігати, але й посилювати санкційний тиск проти агресора».

Сполучені Штати в четвер ввели санкції проти двох українців, одного росіянина та дев’яти компаній в Україні та Росії, які причетні до анексії Криму та до пов’язаних з цим порушень прав людини.

Санкції мають на меті ще більше покарати Москву за анексію Кримського півострова в 2014 році та за підтримку проросійських сепаратистів на сході України.

Читайте другие новости на нашем сайте x-rss.com