Постапокаліптичні місця та чудернацькі створіння: гурт «Один в каное» здивував казковим кліпом

Український гурт «Один в каное» випустив кліп на пісню «У мене немає дому», яка увійде до майбутнього альбому. Відеоробота стала першою за останні 9 років існування дуету.

За сюжетом відео, юний головний герой через розбіжності з батьками йде з дому. Дорогою хлопчик зустрічає своїх уявних друзів войовничого козака та чудернацьких створінь, з якими подорожує фантастичними місцями. За словами солістки гурту Ірини Швайдак, навіть в уявних друзів хлопчика є свій дім, куди їм пора повертатись, тому врешті-решт подорож знову приводить героя до рідного дому.

Режисером ролику виступив Володимир Власенко.

«Коли я вперше почув цю пісню, я був у дорозі — їхав нічним рейсом до селища, де я виріс. Мій батько помер, і тепер мені було потрібно продати будинок, що простоював порожнім вже довгий час. Згадуючи моменти з дитинства, я натрапив на лайв-версію треку «У мене немає дому». Вона була настільки проникливою і близькою до моїх думок, що я одразу почав шукати ідеї для її візуального втілення», розповідає Власенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відрублена голова і розп’яття: америкаський співак зняв моторошний кліп в Україні

Разом із тим гурт анонсував весняний тур, до якого увійшло шість міст України. 28 березня концерт відбудеться в Ужгороді, потім музиканти відвідають Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Дніпро і Одесу. Концерт у Києві відбудеться 21 квітня у Жовтневому палаці.

Український гурт «Тартак» презентував кліп на пісню «Попелюшка». Колектив випустив трек спільно з гуртом «Нумер 482». У відео знялася модель журналу Playboy Адель Вакула.

Читайте другие новости на нашем сайте x-rss.com