Пропонують заборонити паркуватися біля залізничного вокзалу

У Вінниці хочуть заборонити парковку авто від Залізничного вокзалу до Брацлавської, аби зменшити затори на вулиці Привокзальна.

Відповідну петицію опублікували на сайті вінницької міськради.

«Щоденно по вулиці Привокзальна приблизно з дев’яти ранку створюється ускладнення руху громадського та приватного транспорту. Однією з причин є те що, в районі ринку «Привокзальний» запарковані вантажні та легкові авто. Цим зменшують пропускну здатність авто транспорту у двічі, тобто з чотирьох смуг руху маєм всього дві. Від чого і щоденні пробки», — йдеться у петиції.

Пропонують заборонити зупинку та парковку приватного авто з 9:00-17:00.

«Це зменшить ускладнення руху авто в даний час. В інший час не буде заважати підприємцям, працюючим на ринку «Привокзальний», привозити товар та інше», — зазначено в петиції.

Підприємці зауважують, паркування не таке страшне, як постійний потік пішоходів, через який стоїть рух автомобілів. Паркування авто створю незручності лише у звужених ділянках дороги.

«Ще 5-6 років тому пропонував встановити світлофори для пішоходів. Це суттєво би вирішило проблему. Та тоді були недолугі керівники саме цього напрямку. Тому маємо таку проблему. Світлофори вирішили б проблему на 80%. 30 секунд — для пішоходів і 1,5 хвилини для авто і все», — говорить директор ринку «Привокзальний» Олександр Комісарчук.

Також варто дозволити паркування на острівці безпеки перед кругом біля залізничного вокзалу в напрямку вулиці Брацлавської, зазначив Комісарчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підрахували, скільки мільярдів треба для ремонту місцевих доріг

У Вінниці почнуть будувати новий автомобільний міст. Ця розв’язка покращить сполучення двох мікрорайонів Тяжилова та Замостя.

Найголовніше, що міст розвантажить половину доріг міста.

Читайте другие новости на нашем сайте x-rss.com