Рейтинги кандидатів, розчаровані Кримом та як США зміцнюють український флот: топ-5 блогів тижня
Журналісти 24 каналу зібрали топ-5 блогів, які читали цього тижня найбільше. Серед найбільш резонансних тем – хто з кандидатів у президенти очолив рейтинги та антирейтинги, чому росіяни розчарувались у півострові та нові гачки у судово-медичному звіті щодо смерті радника Путіна.

1. Радник Путіна помер від травм шиї, що типові для задушення, – The Sunday Times

Радник путіна

Скандально відомий путінський політик Михайло Лєсін – екс-міністр Росії у справах друку, телерадіомовлення і засобів масових комунікацій – загинув схоже не після банального алкогольного отруєння і падіння, як вважали раніше.

Більше блогів відомих світових медіа тут

2. Нові рейтинги та антирейтинги кандидатів: хто і як може змінити розклади?

Нові рейтинги кандидатів

Зовсім мало залишилось до першого туру виборів, але дотепер кожен шостий українець не знає за кого голосуватиме 31 березня. Це насправді дуже велика цифра – 15%. І кожен кандидат був би радий додатковим відсоткам.

Все про президентські вибори-2019

3. Росіяни масово тікають з Криму: сподівались та не отримали

Як тимчасово окупований Крим розчарував росіян

З моменту окупації українського півострова кремлівські злочинці займалися підготовкою до другого «референдуму», який вони дуже хочуть провести «за всіма демократичними нормами», мовляв, перший раз світ не визнав, але ж давайте знову спробуємо.

Читайте більше новин з Криму

4. США зміцнюють український флот, щоб завадити Росії, – The Wall Street Journal

Ракетний есмінець флоту США в Чорному морі

Нахабний тиск Росії на Україну в Чорному та Азовському морях вимагає активної протидії. США це розуміють, але деякі їхні союзники демонструють нерішучість і нерозуміння проблеми.

Відносини між Україною та Росією

5. «Денег нет, но вы держитесь»: як «покращилось» життя кримчан, які хотіли в Росію?

Чи отримав Путін те, чого хотів від анексії Криму?

Через анексію Криму Росія вже зазнала економічних втрат на 50 мільярдів доларів – а це, на хвилиночку, річний бюджет України. Виникає єдине питання до росіян – воно того варте? Навіщо була анексія півострова і окупація Донбасу?

Всі статті автора


Читайте другие новости на нашем сайте x-rss.com