Російського актора висадили з літака, який прямував до Нью-Йорку

Популярний російський актор і борець Олег Тактаров вчинив скандал на борту літака, який прямував з Москви до Нью-Йорку.

Тактаров запізнився на посадку, але вирішив прорватися на борт силою. Екіпаж лайнера не пішов йому назустріч. Спортсмена вивели з літака поліцейські, які прибула на виклик. Сам же Тактаров запевняє, що в салон його пустила стюардеса, а також звертається до керівництва «Аерофлоту» з проханням розібратися в ситуації, що склалася. Відповідне відео він опублікував в Instagram.

Актор також розкритикував співробітника, який вивів його з авіалайнера.

«Я відчував, що цей співробітник служби безпеки аеропорту отримує насолоду, принижуючи чемпіона світу. Був би я звичайною людиною, можливо, проблем би не були б. А так, як не принизити? Молодший, здоровий такий кнур стоїть. Зіркам теж не так легко, як ви думаєте», — заявив борець.

Актор пояснив, що його дитина вчиться в Америці і змушена п’ять годин одна очікувати його в аеропорту, адже всі посольства закриті, а йому необхідно продовжити паспорт. «Інакше мені цей Нью-Йорка і наф*к не був би потрібен», — сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіянка влаштувала бійку на борту літака

«Я сподіваюся, що це просто проблема кадрів, а не компанії! Тому не будемо поки поливати нашу повітряну гордість брудом. Можливо в службу безпеки» Аерофлоту» потрапили шкідники і будуть покарані!», — зазначив артист.

Громадянка Росії влаштувала бійку з іншою пасажиркою літака. У результаті рейс затримали майже на чотири години.

Літак здійснював рейс з Мексики до Росії.

Читайте другие новости на нашем сайте x-rss.com