Середньоземноморська дієта визнана накращою для здоров’я

Найефективнішою дієтою поділився лікар-дієтолог із Великобританії Майкл Мослі у своїй новій книзі «Швидкі 800».

Основний режим харчування базується на середземноморській дієті. Таке харчування допомагає скинути зайву вагу і зміцнює здоров’я. Так, прийняття такого способу життя знижує ризик серцево-судинних захворювань, раку, діабету 2 типу, депресії і деменції, розповідає OBOZREVATEL.

Середземноморська дієта полягає у переважному вживанні в їжу натуральних жирів: оливкової олії, лосося, тунця, жирних молочних продуктів, авокадо, горіхів і насіння. Вони корисні для талії і серця і довше збережуть відчуття ситості. Дієтолог порадив скоротити споживання червоного м’яса, і віддати перевагу рибі і морепродуктам.

За словами Мослі, варто відмовитися від перекусів між прийомами їжі, адже це зупиняє спалювання жиру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як правильно організувати день

Середземноморська дієта це більше, ніж просто набір інгредієнтів. Йдеться про розробку набору звичок і внесення постійних змін в образ життя. Лікар порадив скоротити вживання швидких страв, і зробити вибір на користь їжі, приготовленої з нуля. Їжу потрібно вживати повільно, насолоджуючись нею.

Низьковуглеводна дієта є найкращою засобом проти зайвої ваги. Протягом дня вона дозволяє спалити на 250 кілокалорій більше, ніж інші дієти.

За умови дотримання низьковуглеводного харчування в організмі утворюється значно менше гормону голоду. Як наслідок, людина не споживає зайвих кілокалорій й поступово спалює набрані раніше кілограми.

Читайте другие новости на нашем сайте x-rss.com