Собака отримав ніж у голову, захищаючи господаря

У Південно-Африканській Республіці собака прийняв на себе удар ножем, захищаючи господаря від злочинця.

Напад стався на околиці столиці країни, Кейптауна, передає Daily Mail.

40-річний безробітний Джино Венсел бігав разом зі своєю німецькою вівчаркою на прізвисько Дюк. Чоловік помітив, що до нього наближається чоловік з ножем в руці. Пес загарчав, але невідомий накинувся на тварину і встромив йому в голову кухонний ніж.

Пес не зупинився. Він прогнав нападника, а потім втратив свідомість та впав у калюжу своєї крові. Господар вівчарки вирішив, що він помер, але помітивши слабке дихання улюбленця, кинувся його рятувати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хвостата терапія — показали котів, які з солдатами служать на передовій

«Я знаю точно, що Дюк нікому б не дозволив мені нашкодити», — зазначив господар собаки.

Чоловік зателефонував знайомому, який відвіз їх в офіс зоозахисної організації Animal Welfare Society of South Africa (AWSSA). Ветеринари зробили рентген. Лезо увійшло в череп на 7,5 см, погнулося об кістку і не пошкодило мозок.

«Якби удар був хоч на частку сильніше, Дюк б загинув, але наш ветеринар негайно зробила операцію, витягла лезо і зашила глибоку рану», — розповів представник організації Аллан Перрінс.

Організація провела операцію безкоштовно.

Ветеринарам американського містечка Каліспел у штаті Монтана вдалося врятувати від смерті замерзлого до критичного стану кота. Непристосовану до вуличного життя домашню тваринку знайшли в сніговому заметі: закляклою й із налиплими на шерсті грудками снігу.

Читайте другие новости на нашем сайте x-rss.com