Спецпрокурор Мюллер не знайшов доказів змови Трампа з росіянами

Спецпрокурор Роберт Мюллер не виявив доказів того, що Дональд Трамп або хто-небудь з людей, пов’язаних з його передвиборчою кампанією, «змовилися і координували з Росією зусилля щодо впливу на президентські вибори в 2016 році».

Про це йдеться в листі, який генеральний прокурор Вільям Барр направив до Конгресу США.

«Розслідування спецпрокурора не виявило, що передвиборний штаб Трампа і пов’язані з ним люди змовлялися або координували з Росією в спробі вплинути на президентські вибори 2016 року.

«Хоча в доповіді немає висновку про те, що президент вчинив злочин, документ його не виправдовує повністю», — зазначає Барр.

Він також пише, що Мюллер не планує пред’явлення нових звинувачень.

Спецпрокурор Роберт Мюллер почав розслідування про втручання Росії в президентські вибори в травні 2017 року, а про завершення повідомив генпрокурору 22 березня. Група спецпрокурора розслідувала зв’язку між особами з передвиборного штабу Трампа або його оточення з Кремлем.

В ході розслідування команда Мюллера пред’явила звинувачення 34 людям. Зокрема, шістьом з оточення Трампа. Йдеться про колишнього юриста Трампа Майкла Коена, екс-главу виборчого штабу Трампа Пола Манафорта і колишнього радника з національної безпеки Майкла Флінна. Однак нікого з них не звинуватили в змові з Росією.

Читайте другие новости на нашем сайте x-rss.com