Спостерігачі назвали підкупом безкоштовні концерти Зеленського

Безкоштовний концерт Володимира Зеленського на вихідних в Ужгороді можна розцінювати як підкуп виборців, оскільки шоумен є кандидатом у президенти. Про це заявили у мережі «Опора».

9 лютого в Ужгороді відбувся концерт Студії «Квартал 95» за участі Зеленського. Концерт гумористів був анонсований заздалегідь, квитки на нього можна було купити на сайті та у касах театру. Ціни на квитки коливалися у межах від 350 до 1950 грн. Однак того ж дня, за 3 години до заявленого концерту, пройшов ще один, вхід на який був виключно за запрошенням, повідомляють спостерігачі.

Попереднього публічного анонсу свята не було, як можна було отримати запрошення достеменно невідомо. Обидва заходи пройшли у залі Закарпатського обласного муздрамтеатру.

На концерт, який почався о 17:00, могли зайти лише за запрошенням, які мали змогу отримати заздалегідь учасники АТО та члени їхніх сімей, люди з інвалідністю.

У коментарі місцевим журналістам, сам Зеленський заявив, що такі благодійні концерти вони проводять регулярно, однак «раніше вони про це не розповідали, бо їх не запитували, а піаром команда не займалася». Зі слів кандидата, це для них традиційно — безкоштовний концерт вдень, а ввечері — комерційний.

Кандидату заборонено надавати виборцеві на пільгових умовах товари чи послуги і при цьому згадувати його ім’я. Проведення безкоштовного концерту за участю кандидата у президенти може сприйматися саме як надання виборцеві послуг, а це вже містить ознаки підкупу виборців, повідомили в «Опорі».

Також спостерігачі виявили агітацію за кандидата у президенти Зеленського на концертах в Одеській області.

На одному з концертів були присутні глядачі (вчителі, учасники АТО), які отримали запрошення на відвідування концерту на безоплатній основі.

У місті Чорноморськ 6 лютого відбувся концерт гумористичного шоу «Ліга сміху», перед початком якого глядачам продемонстрували відеоролики про вибори та звернення кандидата Зеленського.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З’їхали з глузду? — як Зеленський називав тих, хто готовий за нього голосувати

За результатами опитування групи «Рейтинг», Володимир Зеленський вперше очолив рейтинг кандидатів у президенти. Його готові підтримати 19%. Юлію Тимошенко — 18,2%, Петра Порошенка — 15,1%.

30 січня Центральна виборча комісія зареєструвала Зеленського кандидатом у президенти. Вибори глави держави відбудуться 31 березня.

Читайте другие новости на нашем сайте x-rss.com