США нанесли Росії точковий санкційний удар

Сполучені Штати в четвер ввели санкції проти 2 українців, 1 росіянина та 9 компаній в Україні та Росії, які причетні до анексії Криму та до пов’язаних з цим порушень прав людини.

Одне з підсанкційних підприємств ТОВ «Південний проект» — пов’язане з банком «Росія» та російським бізнесменом Юрієм Ковальчуком, йдеться у повідомленні Міністерства фінансів США.

«Міністерство фінансів продовжує тиск на компанії з російським капіталом, які отримують прибутки завдяки незаконній анексії і окупації Криму», — заявила представниця відомства Сігал Манделкер.

Санкції мають на меті ще більше покарати Москву за анексію Кримського півострова в 2014 році та за підтримку проросійських сепаратистів на сході України.

В санкційному списку опинився офіцер ФСБ Андрій Сушко. На думку США, він несе відповідальність за викрадення в 2017 році кримськотатарського активіста, який піддавався катуванням.

Санкції також спрямовані проти компаній, які нажились на окупації Криму. Серед них — курортний спа-готель «Мрія» в Ялті, що інвестується найбільшим російським банком «Сбербанк».

В чорному списку опинилось «міністерство державної безпеки» луганських бойовиків.

Також під санкції потрапили Володимир Зарицький і Олександр Басов.

Зарицький є колишнім головнокомандувачем Ракетних військ і артилерії Росії. Він володіє ТОВ «УКІП», що розташоване в Сімферополі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: США готує для Росії «драконівські» санкції

Басов — так званий «заступник міністра державної безпеки ЛНР». У США наголошують, що дана структура сепаратистів винна в серйозних порушеннях прав людини.

Раніше стало відомо, що США запустили механізм розгляду пакету заходів проти Росії, що отримав неофіційну назву «драконівські санкції».

Читайте другие новости на нашем сайте x-rss.com