В Укрпошті розгорівся скандал з контрабандою

У посилках у кур’єрному мікроавтобусі Укрпошти Iveco знайшли контрабанду. Там перевозили 592 блоки з сигаретами. Товар виявили прикордонники на польському пункті пропуску Медика. Українську митницю мікроавтобус пройшов безперешкодно.

Відправлення прямували з Києва через Львів до польського Жешува. Звідти вони мали летіти до Нью-Йорка у США, повідомили в Укрпошті.

Інформація про контрабандні цигарки з’явилася у соцмережі Facebook 5 січня. Користувач Іван Спринський опублікував на своїй сторінці відео та фото затримання. Реакція офіційних джерел надійшла 9 січня.

Голова львівської митниці Левко Прокіпчук у Facebook заявив, що посилки з сигаретами оформлювали в Київській області. Через Львів вони йшли транзитом. За його словами, на львівській митниці триває перевірка. Аналогічне розслідування проводить Укрпошта. Це підтвердив гендиректор поштового оператора Ігор Смілянський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Посилять охорону найбільш проблемного українського кордону

3 грудня минулого року прикордонники в Чернівецькій області виявили біля кордону два позашляховики на «євробляхах». Там лежали контрабандні сигарети.

Читайте другие новости на нашем сайте x-rss.com