Забагато Зеленського: на 1+1 помітили порушення виборчого законодавства

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення помітила порушення виборчого законодавства на телеканалі 1+1, пов’язаних з кандидатом в президенти Володимиром Зеленським.

Як зазначається, за три передвиборних місяці присутність Зеленського в ефірі «1+1» досягло 14%. Про це повідомляє прес-служба Нацради.

Так були порушені статті 3, 561, 57 і 58 Закону України «Про вибори Президента України». В зв’язку з цим в Центральну виборчу комісію надійшло відповідне звернення.

Зокрема упродовж 27-29 березня Нацрада зафіксувала в ефірі телеканалу трансляцію серіалу «Слуга народу-3», в ньому містяться висловлювання головного героя Голобородька, які дублюють тези передвиборної програми Зеленського та мають ознаки передвиборної агітації. Серед них: «… И поэтому, первое, что мы предлагаем — это законопроект про зняття недоторканості із Президента, депутатів і суддів…», та окремі тези: «Мої законопроекти в цьому напрямку: «Про зняття недоторканності з Президента України, народних депутатів і суддів»; «Про імпічмент Президента України»; «Про відкликання народного депутата України».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мовчання Зеленського вже стало фактором економічної нестабільності — експерт

47-відсотковий розрив між Володимиром Зеленським і Петром Порошенком, зафіксований соціологами в середині квітня, демонструє, що всі дії чинного президента між першим і другим турами виборів були неефективними з точки зору розширення його електорату. Таку думку висловив політолог Петро Олещук.

Читайте другие новости на нашем сайте x-rss.com