Зупинити ворога в небі: в ООС відбулись широкомасштабні навчання

Під час тренувань підрозділи Об’єднаних сил відпрацювали швидке виявлення, супроводження та знищення цілі у повітрі.

У маневрах задіяли найновіші зенітні та ракетні комплекси, про це повідомили у прес-центрі ООС.

«За наказом Командувача об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва, в суботу, 13 квітня, відбулись навчання, в яких взяли участь літаки винищувальної авіації, а також підрозділи зенітних ракетних військ від зенітно-ракетного комплексу С-300 до підрозділів, що мають на озброєнні зенітно-ракетні комплекси «Бук-М1», «Оса-АКМ», «Стріла-10», 2С6 «Тунгуска», ПЗРК і зенітні установки ЗУ-23-3″, — йдеться у повідомлені.

На окремій ділянці полігону була побудована багаторівнева система протиповітряної оборони.

Відомості про засоби повітряного нападу здобувала та надавала на пункт управління система радіотехнічних військ, у складі якої були задіяні і комплекси українського виробництва, радіолокаційна станція 19Ж6 та Р-18 «Малахіт».

Також відбулись практичні пуски ракет та ведення вогню гарматним озброєнням по повітряних цілях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Ті, хто не втомлюється від війни»: показали бійців на передовій

Особовий склад пунктів управління, льотчики винищувальної авіації, розрахунки зенітко-ракетних комплексів та радіолокаційних станцій впоралися із завданням на «відмінно».

Росія й далі збільшує війська біля східних рубежів нашої країни.

За словами секретара РНБО Олександра Турчинова, 8-а армія Південного округу Російської Федерації вже стоїть неподалік українського кордону, передає Інтерфакс-Україна.

«Росія не просто вкладає мільярдні ресурси в розвиток військової інфраструктури, вона готується до повномасштабних військових дій, повномасштабної континентальної війні в Європі. Перший плацдарм, який вони намагатимуться взяти — це наша країна», — сказав він.

Читайте другие новости на нашем сайте x-rss.com